مطالبات کوچک فراموش شده

 

امروز نیومدم بگم آی نسل سوخته م جزغاله م آِِِِِِی ی ی .............

اومدم از بی قا نونی و عدم نظارت ها بگم:

درجریانید که تازگی سفری به سوریه داشتم این تور از طریق آژانسی به نام صبا  سیر صورت گرفت که کارمند این آژانس یه مبلغی از ما گرفت و چندین بار شفاهی تاکید کرد که تور یه روزه لبنان هم با همین مبلغ لحاظ شده .ولی بعد اونجا مارو درمقابل عمل انجام شده قرار دادن وگفتن باید 70تومن هزینه شو بدین و وقتی از آژانس پرسیدیم گفتن اگه رسید بیارین پرداخت میشه.

رسید کتبی رو به  مدیریت اژانس که بعد دوماه پیدا ش کردم دادم!(دارن در شهرهای دیگه شعبه میزنن)ایشون متقبل نشد!!!!!!!

این یعنی اظهارات خلاف واقع فقط برای جلب مشتری البته به زعم خودشون!همونطور که به خودش گفتم اینجام میگم :

گرچه کارمند این آژانس با زبون بازی تونست دومشتری به تورش اضافه کنه ولی ده ها مشتری رو به اضافه اون دو ازدست داد!

واسه خودش ضدتبلیغ درست کرد .من که یه وبلاگ فکسنی دارم ولی اگه در یه انجمن(فروم)مطرح بشه مشتری های زیادی رو ازدست میده!

سخنی با دوستانم:

از اونجایی که میدونم وقت ندارین و نمیخواین  تجربه سکته رو واسه مبالغ ناچیز داشته باشین و پی گیری نخواهین کرد.......

1.فقط و فقط با آژانسهای قدیمی و معتبر سفر کنین.

2. هر تسهیلات وامتیازی رو کتبن از آژانس بخواین.

اینروزا به دلیل مشکلات بزرگتر و وسیعتر آدما از مطالبات کوچیکشون صرف نظر میکنن .مثالها زیاده خودتون بهتر میدونین.

همه اینا به خاطر اینه کی به کیه هیچکی پاسخگو به مقام بالاتری نیست.و من واقعن وقعن در شگفتم و دارم جزجز میزنم از روی اونایی که ادعای ایده ا داره ج هان و ا ص ل اح مد یریت ج هانی دارن!!!

ما مشکلی نداریم: در مقیاس کوچیک شامپوی ایرانی که من میزدم دیگه به دلیل نبود مواد اولیه (ت حریم)ساخته نمیشه در مقیاس کمی بزرگتر3ساعت معطلی اضافه در سفرهای خارجی چون هیچ کشوری سو  خت نمیده و پولش به دلیل نبود حساب ار زی و اعتبار دستی!پرداخت میشه!

باخودتون میگین بسه بیا ازهمون نسل جزغاله بگو!

/ 19 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سهند

سلام من برگشتم، خونه ی جدید مبارک

بهار

لیلای عزیز زندگیمان شده ای آینه ای که جلویش می ایستیم .. و هی شکلک در می آوریم و خودمان را به سخره می گیریم .. و به خودمان ناسزا می گوئیم و دروغ می گوئیم و کلاه سر خودمان می گذاریم ... و این خودمان همان مدیر آژانس است و همان مدیر بانک است و همان مدیر فلان است و کارمند بهمان و خود ما ..... دور باطلی که تباهمان می کند و به ته چاه می برد ... راستی دلم از الان برای تابستان و طعم میوه های آبدارش تنگ شده ..

ghazale

khlei narahat konandast in vaziat.....inja ham khlei dare be irania toohin mishe.jaleb inke ke iraniaha inja koli vasashon mofid hastan,va koli pol varede in keshvar mikonan...koli pole ke az daste iraniha mire va miad to jibe ina....dar halati ke maha faghat mitoonim toye 1 bank hesab baz konim,taze age daneshjoo bashim ya visaye kar dashte bashim mishe hesab dasht.[ناراحت][دلشکسته]

م

[بازنده][خمیازه][ناراحت][ماچ]

باران(محمد)

سلام ممنونم از حس خوبی که با دیدن این تصویر بهمون انتقال دادی ...مث همیشه ... منهم سال گذشته که به همراه خانواده به استانبول در ترکیه رفتیم دقیقن همین مشکلات رو دیدم البته ما با آژانس بادبادک رفته بودیم . کلن همه چی مون به همه چی مون میاد ... بزرگترین اخ تلاس تاریخ رخ میده ...اما هیچکی حتی معذرت خواهی نمیکنه چه برسه به استعفا ...به گمانم اگه در ژاپن بود چند نفر به روش سامورایی ها خودکشی میکردن ! اما اینا ریلکس با خانواده و با خرج منو شما تشریف بردن آمریکا ! تا مشکلات مدیر ریت جهانی رو حل کنن ! ای روو رو برم !

آذر

دیروز قصد داشتم پستی بنویسم به منظور اطلاع رسانی در مورد کم شدن تدریجی پول از حساب سیبای یه همکار! نوشتن حرفای مشترک به دلیل داشتن درد مشترکه و اسمشو تله پاتی نمی ذارم ! اون معتقد بود نه می تونه وقت بذاره و نه می تونه چندین برابر پول از دست رفته اش هزینه شکایت و دوندگی و... کنه ! به همين دليله كه الان اقتصاد نوين به محض برداشت يا واريز پول به حسابها با اس ام اس اطلاع رساني مي كنه کسانی که چنین سوء استفاده هايي مي كنن به اين موضوع واقفن و من معتقدم هم بايد وقت گذاشت و هم هزينه و اگرنه حداقل اطلاع رساني مثل شما سپاس[گل]

امیلی

ای بابا.... خانوم ما هم همیشه درشگفت می مونیم از این حرفای صد تا یه غاز عجیب غریب و غیر منطقی... و البته مدتیه که اصلا شنیدنش رو تحمل نمی کنم الحمدلله!

فرزان

درود این همون داستان تلخ همیشگیه که خیلی خوب بهش اشاره کردی ؛از بابت گرفتاری و ازین مهمتر ؛چالشهایی که از پیگیری مشکلات جامعه برامون ایجاد میکنند؛ هیچکی انگیزه پیگیری مسایل رو نداره ..ممنون از اطلاع رسونیت "آژانس صبا سیر"..یادم میمونه

هنگامه

من سه سال پیش رفتم همین کار را کردند این رسمشان است نه به آژانس قدیمی ربط داره نه جدیدی کار همه شان است لیلا جان حرص نخور تورهای دیگه هم همین است مثلا جایی می روی می گه خوب برای فلان جا ثبت نام کن باید اینقدر بدهی فلان و یکی جا اینقدر ..... همه شان همین هستند تازه بامزه اینجا بود که تو آن تور سوریه ما هر کس از یک جای شهر با قیمت های متفاوت ثبت نام کرده بود[خنده]

فريده

ما كه حالا حالا خونه نشين هستيم