گیاهخواری

پسرم چون به گیاهخواری علاقمند شده (هنوز کاملن وگان نشده)توصیه کرده بود به این رستوران بریم و چندشب پیش رفتیم .ساده کوچیک و صمیمی بود .خوراکها همه با گیاه ویاپروتئین گیاهی بود .من فلافل سفارش دادم که البته اونی که میخواستم نبود !(عمرن بتونین مثل من وسط کلی تعریف و تمجید با یک نظر این شکلی ملتو شوکه کنین!)خلاصه یکیمون همبرگر گیاهی و دیگری هم یک خوراک ترکی خورد که همه این داستان باعث شد چند ایده به نظرم برسه و ببخشین که فقط یکیشو میتونم بهتون بگم:

تصمیم گرفتم دوروز در هفته خوراک گیاهی بپزم !و اینم یکیش که واسه امروز تهیه کردم:هر سبزی تو یخچال دارین خرد کنین بریزین!نه ببخشین اینطوری درستش کردم:

بادمجون رو کبابی کردم و به ترتیب پیاز و سیرو بادمجونو وگوجه و فلفل سبزو قارچو تو کمی روغن هسته انگور سرخ کردم و دراخر بهش چعفری تازه زدم :امممممممممم پرفکت!عالی شد .امتحان کنین بد نیست.کمی هم کته کنارش و سالاد فصل .لبخند

 

این فلافل اونجا

 اینم خوراک گیاهی من

 

 

 

 

 

اخرین روزای تابستونه و ما دیروز در فضایی سبز و زیبا در ییلاقات اطراف شهر بودیم جایی که شیشلیکش معروفه!

 

 کتاب در گردش

/ 8 نظر / 3 بازدید
سهم پرواز

داشتم می رفتم تون حس گیاهخواری [فرشته]که این شیشلیک همه شو خنثی کرد [نیشخند]

مهرنوش

از اونجایی که من کلا آدم شکمو [نیشخند] نه ببخشید خوش خوراکی هستم [مغرور]، همه نوع غذا رو می پسندم... مخصوصا که گیاهی باشه و مخصوصا که دستپخت لیلا جون باشه [بغل]

شبو

می گم لیلا جون اون سفری که برای کادوی تولدتون خواسته بودین, یادتونه؟؟؟ می خواستم بگم, هستم اونو! فقط اگه میشه قبلش یه سر از این رستورانها اعم از گیاه خواری و غیر گیاه خواری و ییلاقی و ...بریم!!!!!!!!!!! در ضمن دلم هم بد جوری لک زده برای اون غذاهای خونگی خودتون قبل از همه اینا!!!

پروین

حالا کی دلش میاد دکور اون بشقاب غذای گیاهی رو به هم بزنه با اون نظم و ترتیب و سلیقه مهندسی شده!؟ در ضمن امروز چون هیچ کدوم این مهمات رو توی یخچال ندارم ، بی خیال گیاهخواری به سبک خانم معلم میشم ، تا فردا هم خدا بزرگه!

شبو

چشم لیلا جون!حتما!!! البته شاید کادوتون رو زودتر از اول بهمن گرفتین! راستش مدتیه که دارم یکمی ایده هام رو برای وبلاگ زدن جمع و جور می کنم! و یه مقداری از کارهاش رو انجام دادم! به محض این که وبلاگم راه افتاد, خبرتون می کنم!

ایران قبله عالم

سلام سالاد که درست میشه اون سسش! رو اینجانب درست میکنم. حالا چرا دارم تعریف میکنم؟ چون مبحث گیاهخواریه. اندکی روغن زیتون،آبلیموی تازه و کنجد. خوبه خانم معلم[دست] میگم خوب تن تن! مطلب میذاریدا

بهار

ليلا جان براووو به پسر نازنينت و من هم گياهخواري را دوست دارم و دلم براي سالاد بدون سوس و فقط با كمي ليمو ترش تازه و روغن زيتون ضعف مي رود اما از شيشليك ترد و آبدار نمي توان گذشت !