سبک گلچین 2

 

 

اگر طراحی گلچین درست انجام شود هم رضایت شمارا در سبک خودتان دارد هم به اصول یک طراحی خوب پایبند میماند.دراین سبک فضای کافی برای زنجیره ای از علاقه های شماهست بعلاوه این سرگرم کننده نیست که حس کنید در بین دلخواسته هایتان گم میشوید؟

تعادل راحفظ کنید!همیشه به یاد داشته باشید :مرزی بین "محل زندگی"و "سمساری"هست!

گلچین یعنی معجونی از دوره ها ،زمانها،سبکهاو فرهنگها!

این سبک تصوراتی است که به شکل تقابلهای غیرمنتظره و سوپرایزهای دلخواه بروز میکند.

کنارهم امدن چیزهایی مختلف که درنهایت طرحی واحد دارند.دراینجا ما سبکهای متنوع را برای افریدن یک هماهنگی رنگ و جنس و شکل مخلوط میکنیم.

تعریف مناسب از سبک"گلچین"این است:

یک مجموعه دقیق از المانهای جالب که باهم جور هستند.

--------------------------

درعکس بالا مبلها مثل هم نیستن ولی تن رنگها همخوانی داره و یک از انها با طرح ورنگ قالی جور شده!

ادامه دارد...................

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الف.م

از این سبک گلچین 2 خوشم اومد. رنگ متفاوت مبلها و شومینه جالبه من هنوزم در حسرت تاقچه زیر پنجره هستم که بشه شمع و گلدون و قاب عکس و .... گذاشت. تو فکرشم با چوب درست کنم اما بعدش نمی دونم برای پرده چکار کنم چون به نظرم کرکره برای پذیرایی مناسب نیست[متفکر]

سمیرا

سلام. من برگشتم. این سبک گلچین, سبک مورد علاقه من هست از چیدمان تا لباس و غذا. سبکی که مناسب حال من هست و حسم رو نشون میده در هر لحظه. قبلا یک سری مطلب نوشته بودی در مورد سبکی که اسمش یادم نیست(بوهم؟ بوهل؟) این سبک گلچین یاد ان سبک انداخت منو. فرق دارند با هم. ولی فرقشون چیه؟

ایران قبله عالم

سلام این فرش بسی زیباست. اون گوشه ی سمت چپ چیه؟ انگار بند و بساط شومینه رو جمع کردن جاش...اینو گذاشتن[لبخند] این تابلوی بالاش عجب گلچینیه.[شیطان]

پروین بدون وبلاگ

خانم اجازه ، ما اگه بودیم ، کلن بساط همه ی این دکور و تزیینات و اینارو جمع میکردیم و فقط میذاشتیم اون قالی بمونه ، بعدش یک بالش میاوردیم و دراز میکشیدیم وسط سالن خالی و از پنجره به بیرون نگاه میکردیم و رویاهامون رو ورق میزدیم . مهمون هم که میامد و از دیدن سالن خالی تعجب میکرد ، بهش میگفتیم طلبکارها اومدن دارو ندارمونو بردن، جز این فرش ! ( راستی اگه بگم من جزء اونایی هستم که هیچ وقت پا نمیذارم و راه نمیرم روی فرشی که با دست بافته شده ، چون روم نمیشه و دلم نمیاد ، مسخره ام نمیکنی لیلا !؟)

پروین بدون وبلاگ

لیلا یعنی اگه من الان همین جور عشقی بگم چتری باز شده که اسمش چتری از آوازهای تابستانه ، کله مو نمیکنی از این رفتن و اومدن های بی خبر!!!؟

navid

سلام . منهم خونه های شلوغ و پر از اسبابهای ریز و درشت رو ندارم - خونه های با سبک قدیمی رو دوست ندارم و نور آفتابی این تصویر رو دوست دارم [گل]

مژگان

سبک فقط سبک آقامون [خنده]

اعظم

نمیدونستم میشه مبلها رو با رنگهای متفاوت کنار هم چید!!