پردیس

شخصی

مدیا

 

ترم جدید زبان رو ثبت نام نکردم .هم به دلیل ماه رمضون هم اینکه اون چیزی که انتظار داشتم نبود .سطحش پایین بود .مدرسش هم تسلط نداشت .

از دید معلمی میشه تشخیص دادکه کلاسو باز نگه میداره یا بسته .معلمی که بیشتر خودش صحبت میکنه و کمتر مجال به دانش اموزاش میده و پرسش پاسخ و تعاملش کمه از نظر من ضعیفه و کنترل نداره .

شیفته و مشتاق معلمینی هستم که در کلاس بحث ازاد میذارن و به راحتی هم کنترل و هدایتش میکنن.

اما همکلاسی هام عالی بودن .دوستشون داشتم .تازگی ازدقیق شدن در کاراکتر (گاهی واژه فارسی رسا نیست)افراد خوشم میاد.

 

یکی از بهترین تفریحات من بحثهای آزاده در زمینه های مختلف زندگی :تضارب آرا

که متاسفانه کمتر انجام میشه.به قول پسرم معلمهای جدید دیگه نمیتونن به سبک سنتی دانش اموزو دانشجورو سرکلاس نگه دارن.نسل جدید نسل مدیاس.

نسل جدید کم حوصله کم تحمل و پر توقعه .عادت کرده فقط فیلم ببینه .یعنی با رسانه های دیداری فقط ارتباط برقرار میکنه :کلیپ.........فیلم.....نت........پاورپونت.......

اگه معلمی بتونه با وسایل ارتباطی جدید کار کنه و اطلاعات و مطلب ارائه بده موفقه وگرنه حرف و حدیث و داستان و ........خریدار نداره.و پسرم میگه:فقط نسل تو اهل بحث و تفکر و اندیشه است و زحمت به چالش کشیدن موضوعهای مختلفو داره نسل جدید متاسفانه موجودی منفعله که از بچگی بی تحرک روبروی کامپیوتر یا بازیهای رایانه ای نشسته و در نوجوونی و جوونی هم فقط تی وی و نت .مثل ظرفی میمونه که با افکار و اموزشهای اماده پر میشه .با اندیشه سروکار نداره.واین خیلی خطرناکه.درقالب مدیا میشه هر تفکر و فلسفه ای رو آروم به خوردش داد بی انکه متوجه بشه.

 الویه شکل کلاه

 رولت مرصع. مایه رولت رو نایلون باز کردم عمودی ردیفی فلفل رنگی تخم مرغو هویح پخت چیدم و رول کردم

 دستور اینو وب فبلی گذاشتم .ژله رز سیب

 هر کاستر حاضری رو میشه درست کرد روش کمپوت میو ه های تابستونی چید

 فرنی

 

توجه

فردا مهلت اخر فرستادن عکس مسابقه س و تمدید نخواهد شد.ان تخابات نیست که سرش آب ببندم!چشمک

+ l.a ; ٩:۳٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٥/٦
comment نظرات ()